Списък на записаните за лагер-школа на Паниците 2015

Здравейте,

Предоставяме ви информация за лагер-школата по физика водена от Теодосий Теодосиев, която ще се проведе от 17.08.2015 г. до 30.08.2015 г. в базата на община Казанлък в месността Паниците край Калофер. Целта е да улесним онези от вас, които смятат да пътуват на групи към мястото на провеждане на лагер-школата.

За допълнителни въпроси, свържете се с нас на страницата ни „Контакт„.

От гр.Казанлък автобусът ще тръгне на 17.08.2015 в 8.00 от автогара Казанлък.

Екип
Началник на лагера Йорданка Вълкова Иванова
Ръководители
  1. Теодосий Събев Теодосиев
  2. Георги Денев Бяндов
  3. Никола Огнянов Каравасилев
  4. Катерина Маринова Найденова
  5. Христина Иванова Иванова
  6. Мария Белославова Белчева
Записани ученици по градове на заминаване
Имена Клас Училище
От Казанлък
1 Климент Дианов Костов 8 ПМГ
2 Йоан Деянов Иванов 8 ПМГ
3 Любомир Васков Петров 7 ПМГ
4 Светлана Станиславова Тенева 9 ПМГ
5 Константин Ростиславов Философов 9 ПМГ
6 Христо Анатолиев Ташев 9 ПМГ
7 Янита Апостолова Терзиева 9 ПМГ
8 Мартин Мирославов Белчев 9 ПМГ
9 Александра Георгиева Колунчева 9 ПМГ
10 Цвета Добрева Добрева 9 ПМГ
11 Иван Стоянов Стоянов 9 ПМГ
12 Петко Асенов Ризов 9 ПМГ
13 Генко Димитров Карадимов 10 ПМГ
14 Десислава Сашева Глушкова 10 ПМГ
15 Димитър Димитров Цонев 8 ПМГ
16 Том Реттерат 9
17 Ана Белославова Белчева 10 ПМГ
18 Михаела Белославова Белчева 6 ПМГ
19 Цветан Станимиров Говедаров 7 ПМГ
20 Николай Ивайлов Марков 8 ХГ
21 Илиана Атанасова Хаджиатанасова 10 ЕГ
От Варна
22 Силви Мартинова Койчева 8 МГ
23 Александър Едман Лазаров 9 ЕГ
24 Юлия Десиславова Янчева 11 ЧЕГ
25 Десислава Николаева Георгиева 11 МГ
26 Ивайло Георгиев Белчев 8 МГ
27 Димитър Радославов Линов 11 МГ
28 Мартина Викторова Борисова 9 МГ
29 Веселина Евгениева Стефанова 10 МГ
30 Елена Светославова Стоева 9
31 Александър Георгиев Георгиев 9 МГ
32 Виктор Стоянов Мирев 10 МГ
33 Феодор Светланов Кономаев
34 Надежна Пламенова Китипова 8
От Добрич
35 Александър Александров Игнатов 10 МГ
36 Мартин Радославов Димитров 10 МГ
От Русе
37 Симона Любомирова Христова 10 МГ
38 Силвена Васкова Георгиева 9 МГ
39 Симона Емилова Тодорова 9 МГ
От Пловдив
40 Иван Стоянов Димитров 10 МГ
41 Радослав Стоянов Димитров 8 МГ
42 Рая Светославова Петрова
43 Ивана Викторова Абрамова 8 ЕГ
От Благоевград
44 Ана Сотирова Сотирова 11 МГ Благоевград
45 Стоян Бориславов Къдреков 11
46 Васил Бориславов Къдреков 8 МГ Благоевград
От Бургас
47 Костадин Светлинов Гаров 10 МГ
48 Камен Александров Велев 11 МГ
От Габрово
49 Александър Янков Колев 10
50 Мелиса Емилова Хубенова 10 ПМГ
От Велико Търново
51 Снежана Емилова Кънчева 10
52 Виктория Дилянова Маркилева 11 МГ
От София
53 Мартин Георгиев Игнатов 9 НПМГ
54 Таквор Оханес Баронян 9 СМГ
55 Деян Бисеров Митов 10 II НЕГ
56 Том Владимиров Томов 9 НПМГ
57 Никола Радославов Филипов 9 НПМГ
58 Атанас Руменов Петров 11 I АЕГ
59 Людмил Самуилов Ниньов 11 I АЕГ
60 Никола Иванов Пулев 11 СМГ
61 Дилян Лазаров Христов 11 НПМГ
62 Теодор Димитров Алексиев 10 СМГ
63 Петър Петров Илиев 11 НЕГ
64 Ноел Николаев Томов 8 НПМГ
65 Васил Георгиев Аврамов 11 АК
66 Тодор Веселинов Тодоров 10 I АЕГ
67 Лилия Николаева Спасова 9 СМГ
68 Антоан Добри Матеин 8 СМГ
69 Даниел Стоянов Ненов 11 I АЕГ
70 Филип Александров Александров 8 НЕГ
71 Мина Иванова Бъчварова 8 НПМГ
72 Кристиан Валериев Харалампиев 10 I АЕГ
73 Светлин Петков Тотев 11 СМГ
74 Александър Томов Стоилов 10 СМГ
75 Калина Красимирова Стоименова 11 СМГ
76 Александър Валентинов Цветанов 10 СМГ
77 Михаил Георгиев Пенков 11 СМГ
78 Робърт Божидаров Сисоев 10 I АЕГ
79 Владимира Пламенова Иринчева 8
80 Иванка Василева Христова 10
Други
81 Деян Димче Максимовски Щип
82 Емона Минчева Бакалова 9 ПМГ Смолян
83 Кристина Димитрова Кирова 11 ПМГ Димитровград
84 Милена Добромирова Иванова 8 НЕГ Пазарджик
85 Ирина Валентинова Христова 9 ПМГ Ловеч
86 Димитър Красимиров Велков 9 Пирдоп
87 Александър Валентинов Атанасов 10 Плевен
88 Атанас Василев Спасов Калифорния
89 Радостина Албенова Хаджиева
90 Станислав Петров Димитров 10 МГ Кюстендил

Вашият коментар